• RSS
  • Facebook
  • Twitter
10
Październik
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.