• RSS
  • Facebook
  • Twitter
10
Październik
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu medycznych specjalności, które obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra fizjoterapii oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Polecamy
Sklep.Cezal.com.pl

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty centrum materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.